Loading...

Please wait...

Una Nuotio & Annikki Hagros-Koski : Nainen, älä pelkää vanhenemista, vaan ikäänny kauniisti!

21.80 €
Only %1 left
SKU
K-0082237
New

Tämä kirja on tarkoitettu sinulle, joka olet kiinnostunut pysymään hyvännäköisenä.

Kirjan kirjoittajat ovat käyttäneet työelämänsä selvittääkseen hyvinvointiin liittyviä asioita ihon ja hiusten kannalta.

UNA NUOTIO ekonomi, kauneusalan opetusneuvos, 95 v.

ANNIKKI HAGROS-KOSKI, luonnontieteiden kandidaatti, hiustutkija, tietokirjailija, 80 v.

Ikääntyminen voi koetella itsetuntoa. Naistenlehtien kuvat antavat harhakuvan todellisista ihmisistä! Sinäkin olet yhtä kaunis,

jos saat saman ennakkokäsittelyn ihollesi ja hiuksillesi!

Lue mitä Una ja Annikki ovat oppineet kauneudesta ja itsensä hoidosta, niin työnsä puolesta kuin oman ikääntymisensä mukana.'Opit miten he hoitavat omaa ihoaan, hiuksiaan ja terveyttään.

Lue ja ilahdu. Löydät apua ja tietoa miten ikäännyt kauniisti – ja katsot itseäsi tyytyväisenä peiliin – olipa ikäsi mikä tahansa!

* The description may refer to a different version of the product. Details mentioned in the description, such as accessories, may not be part of the product you have selected. For detailed information about the product you have selected, please refer to the feature list below.

More Information
Categories
AuthorUna Nuotio & Annikki Hagros-Koski
TitleNainen, älä pelkää vanhenemista, vaan ikäänny kauniisti!
LocationCentral warehouse Ships within 1-4 business days
SubtitleNainen, olet kuin ruusu: Nupusta lapsuuteen, nuoruuteen, aikuisuuteen ja vanhuuteen. Olet aina kaunis.
PublisherOmakirja
Publication year2024
Published2024
BindingPaperback / softback
Page count77
LanguageFinnish
Product conditionNew
ISBN9789526945460
Height (mm)209
Depth (mm)147
Width (mm)8
Weight (g)140
Tax ClassALV 14 %
☎ +358 40 541 9287 (weekdays from 8:00 to 15:00)
Copyright © Finlandia Kirja